Pomáda

Nemáte prosím někdo cd obal na originální soundtrack Pomáda (anglická verze)? Stačil by i seznam písniček, které jsou na tomto cd. Byl bych Vám moc vděčný.

Předem děkuji.

Vymlouvejte se

já za to nemůžu, to není moje vina, do hospody nechodím, miláčku. Takovéto výmluvy nikoho neobalamutí, vymyslete si lepší. Nic Vás nenapadá? Zkuste server vymluvy.cz. Kterého učitele by také nepřesvědčilo: „Zaspal jsem, mí rodiče byli v noci zvlášť aktivní.“

Web z peněz EU

Nový portál mskraj.cz podpořila svými prostředky Evropská unie. Cílem serveru je rozvoj turistického ruchu v Moravskoslezkém kraji. Škoda těch zbytečných rámů a velmi malého, až nečitelného písma.

Bloggeři, optimalizujte pro Gecko!

Toplist spustil novou službu globální statistika. Mohla by to být zajímavá služba, kdyby to bylo trochu přehlednější. Zatím je to jen hromada čísel.

Přesto se dá vypozorovat pokles návštěvníku na weblozích o víkendech přibližně o polovinu. Je to sice globální pokles, ale na warez, erotiku a počítačové hry se chodí stále.

Nejzajímavějším jevem je, že na weblogy chodí lidé s „Geckem“. Mezi „Geckari“ jsou nejvice lide, kteri chodi na weblogy. Jsou dokonce druzí (po MSIE 6.0 61%) se 14%.
Udaje k 20.8.03.