Nový komunitní projekt MUJiPod.cz

Grafika Publishing spustila 11.11.2004 nový web MUJiPod.cz – specializovaný server věnovaný produktu společnosti Apple iPod. Pro některé uživatelé by mohlo být prospěšné i zároveň vzniklé diskusní fórum o tomto produktu. „IPod není jen MP3 přehrávač, ale jistý symbol životního stylu a filosofie, čemuž se snažíme přizpůsobit pojetí projektu“, říká Jan Březina a doplňuje.

Projekt není postaven na rozdíl od některých jiných zpravodajských serverů Grafiky Publishing na periodicitě, ale na vytváření uživatelské komunity. Proto články na serveru budou vycházet zejména v závislosti na aktivitě společnosti Apple v této oblasti a potřebách uživatelů.

Osobně jsem na to velmi zvědavý, protože znám v Čechách jen velmi málo těch „komunitních webů“, které nemají vlastní redakci a znám ještě méně těch, které fungují na dobré úrovni, jsou aktuální, fungující a hojně navštěvované jinými uživately. Dokonce si troufám tvrdit, že nějaký takový „odborný komunitní web věnující se vyhrazenému tématu“ v Čechách není vůbec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *