SEO Challenge BŘ Winner

… and the winner is … Petr Weida. Congratulations. Já na to úplně zapomněl, myslel jsem že první vyhlašování je až devátýho. A můj web běžešelemovací řůčovičky, na něj jsem zapomněl tuplem. Poslední můj pohled končil někde na 5-8 místě, nyní až na konci druhé stránky vyhledávání. Tak jsem se začal pídit po příčinách. Tušil jsem, že to bude hodně záležet na zpětných odkazech, ale že tak moc… Petr Weida zaregistroval svůj soutěžní blog snad do všech možných katalogů a diskuzních fór (V Google jich najdete málo, V Jyxu jen české zpětné odkazy) a to jsem všechny určitě nepostřehl. Tak jsem to dnes také zkusil do pár registrovat a uvidím, co to z výsledky udělá. Ale Petr tomu musel věnovat hodně času, a ten mi bohužel v posl. týdnech velice scházel.

Robert Němec si libuje v tiskovkách a formálních prohlášeních:

„Petr Weida vyhrál především díky časté aktualizaci a velkému počtu zpětných odkazů,“ komentuje výsledky prvního kola soutěže SEO konzultant agentury RobertNemec.com Michal Krutiš. „Weblog má taky nejvíce vlastních stránek, kde se vyskytuje soutěžní slovní spojení,“ dodal Krutiš.

Taktéž je vidět, že Robert Němec pečlivě přečetl všechny kritické hlasy k SEO soutěži a snažil se vymyslet něco, co se svou podstatou bude k SEO blížit. Snaha se mu musí nechat.

Účastníci soutěže budou mít za úkol provést analýzu následujících klíčových slov:

  • běžešelemovací řůčovičky
  • běžešelemovací
  • řůčovičky
  • SEO soutěž

Původně jsem to tady chtěl v rychlosti zdůvodnit, ale má odpověď už přesáhla 4 odstavce, takže ji pošlu k shlédutí odborné porotě. Dopsání mi tolik času nezabere. Potom ji zveřejním.

původní tisková zpráva, komentář Michala Krutiše.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *