Co nového ve webdesignu

Kam se ubírá webdesign nepoznáte jen neustálým čtením českých odborných blogů. Čas od času se prostě musíte porozhlédnout i po internetu a proto vám přinášíme souhrn nových nebo nově pozměněných stránek za posledních několik týdnů.

Nebudu se znovu zmiňovat o webech Českého Telecomu a Bati.

První lékařská fakulta UK v Praze vydává v anglickém jazyce 4x ročně multidisciplinární vědecký časopis Prague Medical Report. Časopis publikuje původní vědecké studie, krátká sdělení, kasuistiky, přehledové články, mimořádné lekce nebo přednášky ze všech oborů biomedicíny. Byl založen již v roce 1885, od té doby se jeho podoba výrazně změnila, o což se postarala společnost WebProgress.

Naopak společnost Advertures se svými posledními projekty zaměřila na obor zdraví a v poslední době představila weby Orbit Klub (člověk by to ani něřek, ale opravdu podporuje žvýkačky Orbit) a Klikni a konzultuj, který propaguje přípravky Normaderm pro lepší pleť.

Pokud to stále nestačilo, zkuste kečupy, hořčice a omáčky Heinz nebo nové pivo osto6 od Staropramenu. Oba weby připravila společnost Et netera, která také nedávno redesignovala svůj web.

Abychom nezůstali jen u firemních webů, zmiňme novou přílohu společnosti Tiscali Do školy nebo znovuobnovený web SvětHer. S webdesignem nemá sice následující web nic společného, ale když už jsme u těch novinek… zkuste Virový radar od Seznamu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *