Exkluzivně! Nový Hrej.cz se chce stát jedničkou

Exkluzivní informace o nově chystaném herním serveru Hrej.cz, který se chce stát jedničkou mezi herními weby. Nikoli BonusWeb ani Doupě, ale Hrej.cz od Seznamu pod vedením firmy Zdeňka Polácha si dělá ambice na nejnavštěvovanější herní site.

Ke konci minulého roku ukončila společnost Seznam provoz jednoho ze svých serverů – herního magazínu hrej.cz. Důvodem byla nízká návštěvnost. Projekt byl propagován jako Interval.cz, v nynější době programátoři dokončují uživatelské rozhraní a ostatní se snaží doplňovat informace a šperkovat kvalitu. Tím ostatní je myšlen hlavně Petr Poláček, který s Vrecem pracoval již za jeho působení v Bonuswebu a na přípravě obsahu pracuje dnem a nocí.

Z připravované verze můžeme vidět, že český internet se může těšit na originální podobu herního serveru, zaměřenou zejména na hráčskou komunitu a fanouškovské stránky. Server by měl nabídnout samotným hráčům možnost upravovat a přidávat informace. Web se bude snažit kolem jednotlivých her vytvořit hráčskou komunitu, jenž bude sama obsah vytvářet a spravovat. Administrátoři z řad samotných hráčů se tak budou moci starat o diskuse a přinášet novinky ve stylu oblíbených blogů.

Projekt bude v ostrém provozu z pozice šéfredaktora vést Petr Poláček, nicméně hlavní ideou serveru je vytváření obsahu samotnými hráči. „Prostě takový obrovský projekt plný kvalitních informací od hráče pro hráče – něco jako redigovaný shluk fansites,“ dodává Zdeněk Polách.

Bohaté zkušenosti obou autorů z herní branže naznačují, že nepůjde jen nějaký podřadný projekt. Cíl Zdeňka Polácha už jednou zněl: Být lepší než Doupě, nyní se o to bude pokoušet s dalším serverem. Praktické znalosti nastřádané několikaletou prací pro Bonusweb budou nyní použity ve prospěch nového serveru, který svými ambicemi míří mnohem výše.

„S myšlenkou, kterou máme, silným zázemím hráčů/čtenářů samotných, tím pádem kvalitním obsahem a v neposlední řadě se Seznamem v zádech si myslím, že v brzké době budeme jedničkou mezi herními servery co do kvality i do návštěvnosti.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *